BG EN

Тайланд е в шок след масовата клада! Почернени родители вият от мъка по изгорелите си деца (РАЗТЪРСВАЩИ СНИМКИ 18+)

ЧАС ПИК

Тайланд е в шок след масовата клада! Почернени родители вият от мъка по изгорелите си деца (РАЗТЪРСВАЩИ СНИМКИ 18+)

28620
на 24.05.2016
Тайланд е в шок след масовата клада! Почернени родители вият от мъка по изгорелите си деца (РАЗТЪРСВАЩИ СНИМКИ 18+)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18 ученички загубиха живота си, след като изгоряха живи в частен пансион в Тайланд. Страната е в траур, а родителите вият от болка и мъка по мъртвите си деца. Повечето жертви са на възраст между 5 и 12 години. Те не напуснали горящата сграда, защото решили, че е шега на техен съученик,  който тичал из коридорите и крещял за огнения ад.

препоръчано

Вместо да избягат обаче, децата се върнали по леглата си, без да подозират за ужаса, който е на път да се случи. Малко след това пожарът ги изпепелил.

Сърцераздирателни снимки показват семействата на загинали деца, които плачат неутешимо пред изгорялата постройка в северната част на Тайланд. Родителите били помолени да отидат на място, за да може да разпознаят телата на децата си, някои от които били овъглени до неузнаваемост.

Пет от момичетата са успели да се отърват с няколко рани и изгаряния, други 15 са успели да избягат невредими, след като са се пуснали от втория етаж, от направено от тях самите въже.

„Спомнихме си уроците на момчетата скаути, които връзваха кърпи като въже, направихме го достатъчно дълго, за да може да се пуснем през прозореца”, разказва петокласничката Сучада, успяла да се спаси от огнения ад. Момичето забелязало огъня докато отивало до тоалетната. Тя веднага предупредила за голямата опасност, но въпреки това голяма част от момичетата не й повярвали и затворили вратите на стаите си.

На пожарникарите пък им отнели повече от три часа да изгасят пламъците, като още не известно каква е причината за пожара.

Училището се ръководи от християнско милосърдие, което осигурява безплатно обучение на местните деца хълм племе, съобщава CNN. То е било открито преди пет години, като там има около 140 ученика.

От вчера властите се опитват да се свържат с всички родители, както на загиналите, така и на тези успели да се спасят от пожара. Властите съобщиха и за две момичета, които все още са в неизвестност и не се знае къде са. „Работим усилено, за да открием някаква следа от липсващите момичета”, казва Сауанг Момде.

Телата на загиналите момичета били изпратени в местната болница, където родителите да ги идентифицират.

 Превод: ПИК

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК