ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (НА ЖИВО/СНИМКИ)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тайланд утрои наградата за заподозрения за взривовете в Банкок, съобщи Би Би Си. Наградата вече е 3 млн. бата (около 84 000 евро) за всеки, дал информация, която да помогне за откриването на мъжа.
препоръчано
На видеозапис се вижда как той оставя раница пред храма Ерауан в центъра на града, малко преди експлозията, която уби 20 души. Фотороботът му, разпространен от тайландската полиция, предполага, че става въпрос за чужденец.
Премиерът Прают Чан Уча заяви, че разследването напредва и каза, че атаката цели да "дискредитира правителството и да създаде климат на страх, който да отблъсне туристите".


