BG EN

ТАЙЛАНДСКА ВРЪЗКА: БСП пропищя от хакерски атаки

Политика

ТАЙЛАНДСКА ВРЪЗКА: БСП пропищя от хакерски атаки

8150
на 26.11.2018
ТАЙЛАНДСКА ВРЪЗКА: БСП пропищя от хакерски атаки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От централата на БСП на "Позитано" 20 пропищяха от хакерски атаки.

препоръчано

На 21 ноември е регистрирана масова хакерска атака към сайта на БСП - www.bsp.bg. Тя е от типа DDoS и е осъществена чрез множество IP адреси от Тайланд. Това съобщиха от пресцентъра на партията. Взети са допълнителни защитни мерки.

Въпреки че този тип атаки са трудни за преодоляване, сайтът на БСП не е спирал да функционира, уточняват от централата.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК