ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британецът Тайсън Фюри ще си съперничи с българина Кубрат Пулев за определяне на претендента за световната титла на Владимир Кличко във версия Международна боксова федерация.
24-годишният Фюри стигна до двубой с Кобрата, след като в квалификация победи Стив Кънингам с нокаут в седмия рунд. Преди това британецът трябваше да се възстанови от нокдаун, който получи във втората част.
препоръчано
Мачът беше определян като най-трудния в кариерата на Фюри, тъй като Кънингам е бивш двукратен световен шампион в полутежка категория и има опит в общо 8 мача за световна титла.
В Мелбърн по време на Australian Open: Пътеводител за върховно преживяване
14866
на 19.01.2026
Телвел Замфиров е големият шампион в Банско
14332
на 18.01.2026
Българският етап на "Тур дьо Франс" ще е през юли
10749
на 14.01.2026
Карлос Насар изригна: Мога да направя нещо, което никога не се е случвало
45769
на 13.01.2026


