ГОРЕЩО
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тайфунът Миндуле, деветият за сезона в Азия, при преминаването си през източната част на Япония, причини смъртта на един човек и рани повече от 60, съобщава японската телевизия NHK.
препоръчано
Той стигна в понеделник сутрин в югоизточната част на страната и после се насочи към североизточната част на архипелага, пресичайки Токио. Властите предупредиха повече от половин милион души да се евакуират от домовете си от съображения за сигурност. Единствената за момента жертва е 58-годишна жена, която загина в предградие на Токио.
Има транспортен хаос заради повече от 500 отменени полета и няколко влакове, кото останаха по гарите.
Япония евакуира 560 хиляди души заради тайфун
8986
на 22.08.2016
Тайфун блокира Токио, стихията беснее със 180 км в час!
9394
на 22.08.2016


