ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Добра новина за собствениците на камиони – повишаването на тарифите за преминаване по федералните пътища на Русия от 1 февруари няма да се случи. Това е решило министерството на транспорта, съобщава Российская газета .
препоръчано
Това стана ясно при откриването в град Твер на Център за автоматизирано отчитане на административни нарушения.
Но затягането на издаването на глоби за движещите се без винетки шофьори по федералните пътища няма да бъде избегнато. Изкуствен интелект ще „вижда“ всички превозни средства, с помощта на лазерни маркери ще проверява дали таксата за преминаване е платена. И при нарушение автоматично ще се издава глоба.
Франция обмисля реципрочни мерки след дипломатическия разрив с Буркина Фасо
838
преди 3 минути
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вучич подава оставка до седмици
7156
преди 1 часа
ООН обяви пагубни щети след двойния трус във Венецуела
4895
преди 2 часа
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
5941
преди 3 часа


