ГОРЕЩО
ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса "Хоризонт", не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българинът от Северна Македония Димче Ямандиев подложен на репресии заради разкритията си за брата на Емил Дечев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Делото на Андрей Гюров нанася репутационни щети на България (ВИДЕО)
МБАЛ „Сердикамед“-БАЗА 1 разкрива неотложен ортопедично-травматологичен кабинет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
16 души, от които четирима войници на НАТО, са загинали днес при атака срещу международните сили в Източен Афганистан, предаде AFP, цитирана от „Фокус”.
Талибаните са поели отговорност за извършеното нападение. Тази сутрин атентатор се е взривил сред група войници в провинция Парван. При атаката са загинали четирима чуждестранни войници, двама полицаи и 10 цивилни граждани.
НАТО потвърди смъртта на четирима свои военнослужещи, но не разкри националността им.
препоръчано
Земетресение раздруса японски остров
4578
преди 22 часа
Тръмп и Си се срещат през май в Пекин
4625
на 26.03.2026
Автобус падна в река в Бангладеш, 18 души загинаха (ВИДЕО/СНИМКИ)
15262
на 26.03.2026
Ким Чен-ун посрещна Александър Лукашенко в Пхенян
7377
на 26.03.2026


