ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 13 афганистански военни от силите за сигурност бяха убити и още 5 ранени в резултат на атака на бойци от радикалното движение "Талибан" днес сутринта срещу контролен пункт в провинция Баглан. Това съобщава афганистанският телевизионен канал Ariana News, позовавайки се на източници в местна болница.
препоръчано
Според телевизионния канал нападението е извършено в района на Вазирабад, Пули-Хумри, административният център на северната провинция Баглан, разположен на възлова точка на стратегически важни пътища. Полицията в Пули-Хумри потвърди нападението на талибаните.
Арагчи: Сега е моментът да сложим край на войната
8598
преди 3 часа
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
111158
на 12.06.2026
НОВО 20! Тръм отменя насрочените за тази вечер удари срещу Иран
12465
на 11.06.2026


