ГОРЕЩО
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
СЛЕД УМОПОМРАЧИТЕЛНИТЕ 2781 ГЛАСА! Победа без аплодисменти: Асен Василев и Кирчо изоставиха Трайчо
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Здравният министър д-р Таня Андреева ще ориса бебето на 2014 година, съобщиха организаторите на кампанията. Това ще стане на Бабинден.
препоръчано
В надпреварата ще участват само новородени, вписани в Електронния регистър на ражданията,, най-късно до 12 ч. на 04 януари 2014 г. Окончателните резултати ще бъдат оповестени на 5 януари 2014 г.
Кампанията за бебе на годината започна в навечерието на 2000 г. Целта е да се акцентира върху най-важните демографски и репродуктивни проблеми.
Невролог с рецепта как да спрем стареенето на мозъка
50364
на 13.06.2026
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Аутопсията установи от какво е починало бебето в Търговище
70077
на 13.06.2026


