BG EN

Тапа на ГКПП „Капъкуле“ от турска страна блокира движението към България

Животът днес

Тапа на ГКПП „Капъкуле“ от турска страна блокира движението към България

15319
на 18.08.2018
Тапа на ГКПП „Капъкуле“ от турска страна блокира движението към България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Огромни опашки се образуваха на граничния пункт „Капъкуле” от турска страна в още в ранните часове днес, съобщава БТВ.

препоръчано

Колоната от автомобили е достигнала 5 км, а от ТИР-ове – около 15. Трафикът е изключително интензивен.

И „Капъкуле”, и „Капитан Андреево” са препълнени с коли, работи се на пълни обороти и всички платна са отворени. Преминаването на границата през „Капитан Андреево” в посока България отнема между 6 и 8 часа.

Според официалната информация от властите на „Капъкуле” през пункта от Турция към България преминават 4 500 коли на денонощие, а от България към Турция – 2 500.

Пътуващите са предимно гастарбайтери, които се прибират в Западна Европа. Очакванията са и утре трафикът да е също толкова натоварен, а в понеделник да намалее.

В посока Турция движението е по-спокойно. Има опашки на „Капитан Андреево”, но преминаването е бързо.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК