BG EN

ТАРИКАТ: Врачанин взима автомобили под наем и изчезва безследно

Крими

ТАРИКАТ: Врачанин взима автомобили под наем и изчезва безследно

6834
на 11.05.2022
ТАРИКАТ: Врачанин взима автомобили под наем и изчезва безследно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Повече от две години мъж от Враца наема автомобили, машини и инструменти и изчезва безследно, без да бъде заловен, при това и с изтекла шофьорска книжка.

препоръчано

Потърпевшите са десетки, като те са от всички краища на България.

Изчезналите вещи се водят „обсебени”, а щетите са за хиляди левове. 

След намеса от страна на Нова телевизия е задържан Георги Георгиев в град Сливо поле. По официална информация от окръжния прокурор на Враца Владимир Сираков в момента Георгиев се намира в следствения арест във Враца, задържан е за висящи дела за кражби в периода 2020-2021 година.

Пострадалите от различни области в страната могат да подадат сигнали до съответните районни или окръжни прокуратури.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК