BG EN

Татяна Лолова и Цветана Манева на вечерно кафе с почитателите си

Региони

Татяна Лолова и Цветана Манева на вечерно кафе с почитателите си

20828
на 21.04.2016
Татяна Лолова и Цветана Манева на вечерно кафе с почитателите си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четири от най-големите български актриси - Татяна Лолова, Цветана Манева, Пламена Гетова и Петя Силянова, ще зарадват почитателите си с вечерно кафе в литературния клуб на НДК „Перото“. Това ще стане на 27 април, сряда, от 21 ч.

препоръчано

Срещата със своите почитатели те са замислили веднага след представлението, в което играят - „Корабът Нощ“. То тръгва премиерно на 27 април в Театър „Азарян“, пише „Площад Славейков“.

Спектакълът ще се играе в НДК в два последователни дни от 19:30 ч. Представлението ще се играе и на 10 май. Сценичната версия е на Яна Борисова и Стилиян Петров. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК