BG EN

Тв война! Слави изригна срещу Халваджиян за децата - чудо: Крадци, лесно е да се взимат чужди идеи!

ЧАС ПИК

Тв война! Слави изригна срещу Халваджиян за децата - чудо: Крадци, лесно е да се взимат чужди идеи!

473751
на 27.01.2014
Тв война! Слави изригна срещу Халваджиян за децата - чудо: Крадци, лесно е да се взимат чужди идеи!
Автор:   ПИК

Джуди: Това е несериозно, нямаме общо с неговия конкурс за малки таланти

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нова телевизионна война разбуни духовете в двете враждуващи медии Би Ти Ви и Нова тв и изправи един срещу друг най-маститите продуценти – Слави Трифонов и Маги и Джуди Халваджиян.

препоръчано

Дългия е бесен на братята, че ще правят като него конкурс за пеещи деца и изригна с пълна сила срещу тях и в последното издание на предаването си.

„Лесно е да се крадат готови идеи”, заяви шоуменът, оправдавайки решението си да удължи конкурса за партньорка на г-н Андреев.

Така той щял възпрепятства малките звезди Крисия и Симона да се явят на кастинг за конкурентното предаване на Халваджиян „Големите надежди”. Дългия смятал безумно талантливите певици, които разтопиха сърцата на цяла България, за свое откритие и за нищо не света не искал те да преминат в другия лагер и на трупат рейтинг на конкурентите му. Освен това бил убеден, че идеята да правят конкурс за пеещи деца била открадната от него.

„С право е ядосан, защото той прави надпреварата в шоуто и не взима допълнителни пари за това, а сега Нова телевизия ще прибере стотици хиляди за реализацията на отделен риалити формат, разтеглен няколко месеца в праймтайма”, обясняват от екипа на Дългия.

Маги и Джуди Халваджиян обаче въобще не се смятат за виновни по казуса и са категорични, че предаването им е по западен формат и няма общо с това на Дългия.

„Да се прави сравнение между двете е несериозно, защото ние правим тримесечен проект с кастинги в цялата страна, жури и живи концерти, досущ като при „Х фактор”. А при Слави Трифонов се избира само едно момиченце, което да стане част от екипа му и да партнира на момченцето. По-скоро може да се каже, че идеята за „Големите надежди” е подобна на „Х фактор”, но няма нищо общо с неговия конкурс”, категоричен бе Джуди Халваджиян.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК