ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят Давид де Хеа категорично отказва да поднови договора си с Манчестър Юнайтед, пише "Гол", позовавайки се на информация от Острова.
Причината е, че испанският национал е недоволен от резултатите в последно време и не вижда добра перспектива за печелене на големи трофеи на "Олд Трафорд", най-вече Шампионска лига.
Това означава, че Де Хеа може да напусне "червените дяволи" като свободен агент през лятото на 2020 г. Юнайтед ще продължи преговорите за преподписване. При неуспешен край не е изключено стражът да бъде продаден през следващия летен трансферен прозорец.
Името на Де Хеа се свързва с италианския хегемон Ювентус и ПСЖ.
препоръчано
свързани новини
Многомилионен изходящ трансфер на "Олд Трафорд"?
28356
на 10.11.2018
От "Олд Трафорд" позлатяват Марсиал?
19587
на 08.11.2018
Сагата продължава: Подготвят грандиозна рокада на "Олд Трафорд"
44320
на 28.10.2018


