ГОРЕЩО
УЖАСЪТ Е НЕОПИСУЕМ! Създаден е спасителен център в Малко Търново след инцидента с автобуса-убиец
Авто Юнион вече е официален вносител в България и на луксозния китайски автомобилен бранд HONGQI (СНИМКИ)
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ: Двама загинаха, има и ранени при тежък инцидент с автобус
ЩЕ СИ ИЗВАДЯТ ОЧИТЕ! Кокорчо тури на дръвника Манол Пейков заради депутатско място
СЛЕД ИЗБОРИТЕ! Известни политици от всички партии останаха извън парламента - ето кои са те (ГРАФИКИ)
Животът днес
Те спасиха кучето Цезар от жесток стопанин и след това му дадоха дом
24477
на 06.03.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицаи от Козлодуй спасиха куче от жестокия му стопанин и го „осиновиха, съобщиха във фейсбук страницата на Главна дирекция "Национална полиция".
препоръчано
След множество сигнали от граждани за жестокост и насилие над домашен любимец от неговия собственик, с помощта на униформените в Козлодуй и общинския ветеринарен лекар четириногото е изведено от жилището, в което се е намирало.
Настанено е било в общинската ветеринарна амбулатория, където за него са положени всички необходими грижи.
Следващата стъпка е била да му бъде намерен подходящ дом. И тогава полицаите решават, че най-подходящо за Цезар всъщност е да остане на най-сигурното място в града - Районното полицейско управление.
свързани новини
Пожарникари спасиха куче, бедстващо в изкоп в Нова Загора
10944
на 14.11.2022
Огнеборци спасиха куче, паднало в шахта
6442
на 13.06.2022
Шофьор с близо 3 промила алкохол в кръвта беше задържан във Варна
4521
преди 1 часа
Връщат идеята за тестове за наркотици в МВР
6381
преди 1 часа
Извънредно заседание: СОС решава съдбата на Четвърта градска болница
6222
преди 2 часа


