BG EN

Тежка катастрофа в Пловдив заради отнето предимство, има пострадала жена

ЧАС ПИК

Тежка катастрофа в Пловдив заради отнето предимство, има пострадала жена

5091
на 27.03.2016
Тежка катастрофа в Пловдив заради отнето предимство, има пострадала жена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

30-годишна шофьорка на "Фолксваген" е в болница със счупен таз след тежка катастрофа в Пловдив, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътершните работи.

препоръчано

Жената е ранена при сблъсък снощи около 18.50 часа на кръговото на ул. "Недялка Шилева" в ЖР "Тракия". Шофьорката отнела предимство и се блъсналa в "Пежо". Пострадалата веднага е била откарана в болнично заведение.

След тест с дрегер е установено, че другият участник в катастрофата - 29-годишен пловдичанин, е употребил алкохол (1.21 промила). Той е задържан за 24 часа в Пето РУ. Работата по случая продължават служители от сектор "Пътна полиция".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Петко Петков дешифрира последните данни пред ПИК TV: „Прогресивна България“ губи от вяла кампания, ППДБ омръзна с... (ВИДЕО) Петко Петков дешифрира последните данни пред ПИК TV: „Прогресивна България“ губи от вяла кампания, ППДБ омръзна с... (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК