ГОРЕЩО
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Андрей Гюров моментално се обгради с няколко охранители на НСО - избяга позорно от въпрос за Теодора Георгиева (ВИДЕО)
СРАМ И РЕЗИЛ! Парламентът покри Янкулов и Дечев за охраната на оскандалената Теодора Георгиева
Плугчиева: Кризи, войни, а България е с правителство, което има "случаен характер, съчетан с некомпетентност"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
59-годишен мъж загина в тежка катастрофа. Инцидентът е станал вчера около 17:00 часа по пътя между селата Черногор и Царев дол, община Главиница, съобщиха от полицията в Силистра.
По първоначални данни причина за инцидента е несъобразена скорост, с която се движел товарен автомобил „Даф” с водач Д.К. на 44 години. Той се е преобърнал на платното на десен завой, затискайки със задната си част бус „Пежо Боксер”.
На място е загинал водачът на буса – мъж на 59 години , а спътникът му - мъж на 45 години, се отървал с фрактура на лява ключица.
По случая е образувано досъдебно производство.
препоръчано
Верижна катастрофа затруднява движението в Казанлъшко
9424
преди 4 часа
Шофьор на товарен автомобил блъсна две деца на пешеходна пътека в Лом
10011
преди 15 часа
Докато се зарежда: Батерия на електрическа тротинетка се запали в гараж в Плевен
11790
преди 16 часа
Украинец без книжка направи голяма беля в Слънчев бряг след дрифт
15626
преди 19 часа


