BG EN

Тежка катастрофа край Силистра, 19-годишно момиче е в болница

Инциденти

Тежка катастрофа край Силистра, 19-годишно момиче е в болница

11418
на 08.04.2019
Тежка катастрофа край Силистра, 19-годишно момиче е в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

19-годишно момиче е прието в МБАЛ-Силистра след тежко пътнотранспортно произшествие, съобщиха от ОДМВР- Силистра. Инцидентът е станал около 6.40 часа по пътя между селата Дичево и Сокол. Жената шофирала лек автомобил „Фолксваген“, но изгубила управлението и се ударила в крайпътно дърво.

препоръчано

Получила е тежки наранявания и е настанена в болнично лечение. На мястото на произшествието се извършва оглед, причините за настъпването му се изясняват.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК