BG EN

Тежка катастрофа на оживено кръстовище в Русе

ЧАС ПИК

Тежка катастрофа на оживено кръстовище в Русе

2896
на 24.02.2014
Тежка катастрофа на оживено кръстовище в Русе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тежка катастрофа стана днес по обед в един от най-оживените русенски квартали "Дружба 3". Ударът между "Фолксваген" и "Тойота" е бил толкова силен, че частите на двата автомобила са се разпилели по цялото пътно платно. По чудо е ранен само шофьорът на тойотата, която е отхвръкнала на тротоара и се е забила в асфалта. В този момент оттам не са минавали пешеходци.

препоръчано

Инцидентът е станал на кръстовището между булевард "Васил Левски" и улица "Даме Груев". По първоначална информация японската кола не е спазила предимството и е предизвикала катастрофата. Водачът й, мъж на 33 години, е получил комоцио при удара и е откаран с линейка в болницата. Инцидентът блокира и движението на градския транспорт, тъй като в квартала се движат само тролейбуси, а те нямаше как да преминат през кръстовището. Хората от квартала коментираха, че подобни произшествия се случват често в района, тъй като вечер се правят дрифтове от млади шофьори на бързи коли.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК