ГОРЕЩО
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петдесетгодишен мъж от Луковит е починал на място при пътен инцидент тази нощ, съобщават от областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Ловеч, предаде БТА.
Катастрофата е станала в село Петревене, община Луковит. Синът на мъжа /на 24 г./ е управлявал мотоциклет с несъобразена скорост и без да има необходимата категория, когато на прав пътен участък се е блъснал в бордюр.
От удара на място е починал баща му, който също е бил на мотоциклета. В тежко състояние младежът е бил откаран за лечение в плевенска болница.
препоръчано
свързани новини
Нов ужас на пътя! Жестока катастрофа погуби моторист, гледката покруси очевидци
21079
на 19.02.2015


