BG EN

Тежко болна жена издъхна в линейка в Монтана

Региони

Тежко болна жена издъхна в линейка в Монтана

5702
на 15.09.2014
Тежко болна жена издъхна в линейка в Монтана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тежко болна жена е починала при транспортиране с линейка в град Монтана тази сутрин, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи-Монтана, пише агенция "Фокус".

В 02.25 часа екип на група „Спасителни дейности” излиза на инцидент след подаден сигнал от дежурен лекар на ЦСМП за сваляне до линейката на тежко болна жена на ул. „Кл. Охридски” в град Монтана.

При пристигане на екипа е установено, че жената е починала. Служителите помагат за сваляне и пренасяне трупа до трупарката и транспортирането до моргата.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК