ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сериозно препятствие ще има най-добрият български тенисист Григор Димитров на старта на участието си на турнира от сериите „Мастърс“ в Рим, стана ясно след изтегления за надпреварата жребий.
препоръчано
Българинът започва участието си от втория кръг, като съперникът му ще определят Кей Нишикори от Япония и Фелисиано Лопес от Испания.
Ако се класира за четвъртфиналната фаза на състезанието, Димитров може да се изправи среу бившия №1 в света Новак Джокович от Сърбия.
В потока на българина е и настоящият лидер в ранглистата Рафаел Надал от Испания, с когото може да се срещне на полуфиналите.
Григор Димитров се пуска и на двойки на турнира в Монте Карло
11403
на 14.04.2018
Григор Димитров участва в благотворително събитие
10967
на 15.04.2018


