ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трафикът по автомагистрала "Тракия" е натоварен. В района на Пловдив при километър 130 автомобили и камиони са плътно в двете ленти на аутобана в посока София.
препоръчано
Трафикът е натоварен по всички основни пътни артерии на страната.
По автомагистрала "Тракия" се извършват ремонти в различни отсечки от магистралата в Област София, Пловдив и Сливен.
По "Струма" за завръщащите се сънародници от Гърция в края на трите почивни дни е създадена организация на движението при пътен възел Симитли.
На "Хемус" при тунелите „Топли дол“ и „Правешки ханове“ също е натоварено.


