BG EN

ТЕЖЪК УДАР: Катастрофа на изхода на Велико Търново - ТИР помете кола с 40-дневно бебе

Инциденти

ТЕЖЪК УДАР: Катастрофа на изхода на Велико Търново - ТИР помете кола с 40-дневно бебе

44562
на 27.12.2020
ТЕЖЪК УДАР: Катастрофа на изхода на Велико Търново - ТИР помете кола с 40-дневно бебе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катастрофа между ТИР и лек автомобил на изхода на Велико Търново в посока прохода Хаинбоаз затруднява сериозно движението, съобщават от Областната дирекция на полиция в старата столица. Движението се регулира от служители на "Пътна полиция" и се осъществява в едната лента. 

препоръчано

Пътувалите в лекия автомобил са откарани за преглед във великотърновската болница. В колата се е возило и бебе на 40 дни.

Катастрофата е станала на един от най-рисковите участъци, в района на т.нар. Присовски завои. Заради острите завои там почти всеки месец става поне едно пътно транспортно произшествие, като най-голям е броя на тези с участието на турски тирове.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 март: Ракът и Близнаците да внимават с емоциите, Лъвът да удържа наивността си, Козирогът да се върне в реалността САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 март: Ракът и Близнаците да внимават с емоциите, Лъвът да удържа наивността си, Козирогът да се върне в реалността
ПИК TV x
МЪЛНИЯ! Появи се ВИДЕО с Пепи Еврото от Осемте джуджета - бившият следовател твърди в писмо, че е давал 10 бона подкуп на месец на европрокурорката Теодора Георгиева МЪЛНИЯ! Появи се ВИДЕО с Пепи Еврото от "Осемте джуджета" - бившият следовател твърди в писмо, че е давал 10 бона подкуп на месец на европрокурорката Теодора Георгиева
ново
Днес: 15
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК