ГОРЕЩО
Дани Митов ОМАСКАРИ Гюровците: Стана навик на този служебен кабинет да се хвали със свършеното от "Желязков" (ВИДЕО)
КУЛТОВА ИДЕЯ: Не е лошо Пепи Еврото да патентова името си, че бая мошеници, Елфи, Бойци и командири на негов гръб добри пари изкараха
„Сердикамед“ посреща пациентите си в София с обновена и модерна база, и високотехнологично оборудване (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
НЕВИЖДАН СРАМ: Четирима души слушат Иво Аръков на турне за 250 хил. евро (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от телохранителите на иранския ръководител и духовен лидер Али Хаменей загина по време на тренировки на стрелбище. По данни на държавната агенция ИРНА подполковник Хасан Акбери е загинал заради „техническа неизправност на оръжието му“. Повече подробности не се съобщават.
препоръчано
Жестокост! Иран пропагандира за повече деца терористи
12697
на 29.04.2016


