BG EN

ТЕРМОМЕТРИТЕ СЕ НАЖЕЖАВАТ: Горещо време в изборния ден, температурите пълзят до 36 градуса - спасението е край морето

Акценти

ТЕРМОМЕТРИТЕ СЕ НАЖЕЖАВАТ: Горещо време в изборния ден, температурите пълзят до 36 градуса - спасението е край морето

37234
на 09.06.2024
ТЕРМОМЕТРИТЕ СЕ НАЖЕЖАВАТ: Горещо време в изборния ден, температурите пълзят до 36 градуса - спасението е край морето
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изборният 9 юни се очертава слънчев и много топъл. Следобед над планините в западната половина от страната ще се развие купеста облачност и на отделни места там ще превали краткотраен дъжд. Ще духа слаб, предимно южен вятър.

препоръчано

Горещо време с максимални температури предимно между 31° и 36°, по-ниски по Черноморието, в София – около 31°, прогнозират от НИМХ.

Над планините ще е предимно слънчево. Следобед главно над Рило-Родопската област и Западна Стара планина ще се развие купеста облачност и на отделни места ще превали краткотраен дъжд. Ще духа слаб, по високите и открити части – до умерен вятър от западната четвърт. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 25°, на 2000 метра – около 17°.

Над Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб, следобед – до умерен вятър от юг-югоизток. Максималните температури ще са между 24° и 28°. Температурата на морската вода е около 23°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
РАЗДОР! ДБ скочи на Промяната на старта на парламента: Беше грешка да се разделяме! Асен Василев се сопна: Не смятам така (НА ЖИВО) РАЗДОР! ДБ скочи на "Промяната" на старта на парламента: "Беше грешка да се разделяме!" Асен Василев се сопна: Не смятам така (НА ЖИВО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК