ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
КУЛМИНАЦИЯ НА ИНТРИГАТА В ПП-ДБ: Разцепва ли се коалицията в новото НС
Два варианта за правителство пред Радев, политолог спряга и Антон Кутев за шеф на НС
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Технически проблем остави стотици пътници на летище в Амстердам, съобщава „Би Би Си”, цитирани от Нова телевизия.
препоръчано
Самолетите били заземени на едно от най-натоварените летища в Европа поради проблем с горивните системи. Повече от 180 полета са анулирани.
В изявление, публикувано снощи, летището съобщи, че самолетите не могат да се зареждат поради неизправност.
"Самолетите в Схипхол не могат да бъдат зареждани сега", се казва в изявлението и допълват, че има грешка в системата за доставка на гориво за въздухоплавателни средства.
От летището обясниха, че се работи усилено, но най-вероятно търсенето на решение за справяне с проблема ще продължи през цялата нощ.
Пилот загина в катастрофа на малък самолет в Северна Германия
4543
преди 1 часа
Украйна със свръхпродукция на оръжия, ще изнася за други страни
9868
преди 4 часа
Британската полиция разследва иранското посолство
7734
преди 4 часа
Парадът на победата в Москва - без военна техника
9653
преди 4 часа


