ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тиган с олио подпали бар „Албатрос” в Синеморец. Огънят лумнал, докато готвачът приготвял гозбите. Пламъците захапали дървения покрив и навеса на заведението. Инцидентът е станал пред очите на 47-годишния собственик на заведението, съобщава Флагман.
препоръчано
Огънят е потушен от три портивопожарни автомобила и девет огнеборци. От пожара пострадал 58 годишния готвач от Пловдив, който няма изгаряне, но е припаднал вероятно от вдишани токсични газове. Откаран е в МБАЛ - Бургас и настанен за лечение, без опасност за живота. От пожара са изгорели около 30 кв.м. от дървения покрив на заведението, оборудването и около 20 кв.м. дървен навес до заведението.
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
39816
преди 5 часа
11 души са пострадали при катастрофи в страната за денонощие
10177
на 07.02.2026
Кола се заби в ограда на къща в "Овча купел“ (СНИМКА)
13943
на 07.02.2026


