ГОРЕЩО
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият претендент за световната титла по бокс в тежка категория Тони Томпсън - Тигъра, води преговори с мениджърите на Кубрат Пулев-Кабрата от компанията "Зауерланд", съобщава полския сайт "Рингполска".
41-годишният американски ветеран се намира в отлична форма, след като записа две поредни победи с нокаут над британския талант Дейвид Прайс. Американецът има два двубоя с Владимир Кличко, които загуби с нокаут.
Тигъра е смятан за един от най-избягваните боксьори. 196-сантиметровият Томпсън има 38 победи (26 с нокаут) и 3 загуби. В своята кариера той е побеждавал сериозни съперници като Луан Красники, Тимур Ибрахимов, Чаз Уитърспуун и Морис Харис.
препоръчано


