BG EN

Тийнейджър плячкоса портфейла на свой връстник

Крими

Тийнейджър плячкоса портфейла на свой връстник

3826
на 25.03.2019
Тийнейджър плячкоса портфейла на свой връстник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Младеж на 16 години от Ардино е откраднал портфейл с пари и документ от свой съученик в Мадан. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Смолян.

препоръчано

На 22 март в Районно управление на МВР - Мадан, е постъпила жалба от 16-годишен младеж от село Лещак, община Мадан, за това, че на 20 март около 12,30 ч. в Мадан в ПГ „Васил Димитров“ му е било откраднато портмоне, в което имало парична сума на стойност 110 лв., лична карта и свидетелство за управление на МПС.

Незабавно след получаване на сигнала са предприети оперативно-издирвателни мероприятия, в резултат на които извършителят на деянието е установен още на следващия ден. Криминалисти са установили, че евентуален извършител е 16-годишен младеж от Ардино.

Работата по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК