ГОРЕЩО
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
16-годишен младеж от Смолян се е сбил с полицай на Коледа след семеен скандал, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Смолян.
На 25 декември 2018 г. в РУ – Смолян, е започнато бързо производство срещу 16-годишен младеж за проява на хулиганство спрямо полицейски орган.
препоръчано
Около 20,30 часа на 25 декември в Смолян в къща, намираща се на ул. „Младост“ 28, като непълнолетен, но разбирайки свойството и значението на извършеното и можейки да ръководи постъпките си, младежът се сбил с полицейския служител от РУ-Смолян, който изпълнявал задълженията си по опазване на обществени ред и указване на съдействие при вземане на отношение по повод възникнал семеен скандал.
свързани новини
Работата по случая продължава.
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
217490
преди 4 часа
18 пияни шофьори залови МВР за ден
12326
преди 14 часа
Румънски тир се завъртя и блокира Прохода на Републиката
11171
на 06.12.2025


