BG EN

Тийнейджърка на 11 години опита да подкупи премиера на Нова Зеландия

ШАРЕН СВЯТ

Тийнейджърка на 11 години опита да подкупи премиера на Нова Зеландия

4860
на 14.05.2019
Тийнейджърка на 11 години опита да подкупи премиера на Нова Зеландия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новозеландският премиер Джасинда Ардърн отказа „подкуп“ от 11-годишно момиче, което написа писма до правителството с искане да се провеждат изследвания върху дракони, предаде Би Би Си.

Момичето, идентифицирано само като Виктория, е поискало да получи телекинетични сили, за да стане треньор на дракони. В писмото си то приложило 5 новозеландски долара (3,2 американски) в очевиден опит за подкуп.

В официален отговор Ардърн заяви, че „в момента администрацията ѝ не се занимава с медиуми и дракони“. Но в неофициална бележка тя допълва: „Все още поглеждам за дракони. Те носят ли костюми?“.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК