ГОРЕЩО
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млада шофьорка преобърна фолксвагена си в крайпътна канавка край Пловдив. Сигналът за произшествието между Стрелча и Кръстевич е получен в полицията около 20,40 часа снощи.
препоръчано
Проверка на място е установила, че колата е управлявала 19-годишна девойка, която след преглед в болница е била освободена за домашно лечение.
Пробата й за употреба на алкохол е отрицателна. По случая е взето административно отношение от екип на районното в Хисаря, съобщиха от полицията в града под тепетата.
Тийнейджърка заби колата си в дърво, има ранени
11586
на 29.10.2019


