BG EN

Тикнаха в ареста пишман пезевенк - натискал непълнолетна да става проститутка

ГОРЕЩО
Крими

Тикнаха в ареста пишман пезевенк - натискал непълнолетна да става проститутка

16604
на 15.04.2020
Тикнаха в ареста пишман пезевенк - натискал непълнолетна да става проститутка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

40-годишен мъж е бил задържан в ареста на РУ-Първомай заради опит към склоняване за проституция на непълнолетно момиче.

препоръчано

В хода на проверка на адреса, обитаван от мъжа в Първомай, служители от криминална полиция на районното управление открили, че на мястото пребивава и 16-годишно момиче от Пазарджик.

Преди около два месеца момичето, което е и криминално проявено, било обявено за издирване, тъй като напуснало самоволно Център за настаняване от семеен тип и потънало в неизвестност.

В хода на проведената беседа непълнолетата подала информация, че мъжът многократно я склонявал да проституира.

Установени и разпитани са и други свидетели. За съпричастност към престъплението се проверява и още едно лице от Първомай, казаха от полицията.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Успешни делови срещи за Стрелците, трудности вадят от равновесие Рибите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Успешни делови срещи за Стрелците, трудности вадят от равновесие Рибите
ПИК TV x
ВЕЛИЧЕСТВЕНА КОНСПИРАЦИЯ В ПИК TV: Господ сигурно се превива от смях - депутати се провъзгласиха за негови... сателити (ВИДЕО) ВЕЛИЧЕСТВЕНА КОНСПИРАЦИЯ В ПИК TV: Господ сигурно се превива от смях - депутати се провъзгласиха за негови... сателити (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента