ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
Америка
Тилърсън: САЩ ще обяви санкции срещу Ислямския революционен гвардейски корпус на Иран
8053
на 13.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Доналд Тръмп ще обяви санкции срещу Ислямския революционен гвардейски корпус на Иран, но няма да класифицира организацията като „терористична“, предава AFP, цитирана от "Фокус". „Решихме, че има определени рискове и трудности в класифицирането на цяла армия, тъй да се каже“, заяви държавният секретар Рекс Тилърсън относно обявяването на Революционната гвардия като терористична.
препоръчано
Вместо това, заяви той, САЩ ще наложат санкции „срещу финансовите структури, както и определени индивиди, наказвайки хората, които подкрепят тези дейност“.
свързани новини
Напрежение! Иран скочи на САЩ заради евентуални нови санкции
10855
на 08.10.2017
Шерифи изнесоха на ръце алигатор, блокирал основен път във Флорида
5495
преди 3 часа
Как сделката между Netflix и Warner ще разтърси Холивуд
7506
преди 6 часа
WSJ: САЩ преобръщат историята
14644
преди 6 часа


