BG EN

Тимът на България поведе на Коста Рика за Купа „Дейвис”

Тенис

Тимът на България поведе на Коста Рика за Купа „Дейвис”

7261
на 07.03.2020
Тимът на България поведе на Коста Рика за Купа „Дейвис”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тимът на България поведе с 2:0 победи срещу Коста Рика в мача за оставане във 2-ра група на Купа „Дейвис“ – световното отборно първенство по тенис при мъжете, съобщава сайтът на надпреварата.

препоръчано

В първия мач Димитър Кузманов надигра Хулиан Саборио с 6:4, 6:2.

След това Александър Лазаров спечели срещу Хесе Флорес със 7:5, 4:6, 6:3.

Точно в полунощ българско време утре започва мачът на двойки. За него са заявени Адриан Андреев и Александър Донски срещу Хесе Флорес и Пабло Нунес.

След това са и последните две срещи на сингъл.

Според новия регламент във 2-ра група  са 24 отбора от целия свят, които са разделени на двойки, играещи помежду си.

12-те победители от тези срещи играят по-късно през сезона плейоф срещу 12-те загубили от мачовете от група I.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК