Тимът на Северна Македония шокира Германия в Дуисбуг в световна квалификация

6067
на 01.04.2021

Отборът на Северна Македония хвърли бомбата, побеждавайки в Дуисбург тимът на Германия с 2:1 в квалификация за Световното първенство през 20022 година. Двата тима са в група J на зона „Европа” в квалификационната кампания.

Гол на Елиф Елмас в 85-ата минута донесе пълният успех за отбора на Северна Македония. Преди това Горан Пандев в добавеното време на първото полувреме изведе отбора на Северна Македония напред в резултата, а в 63-ата минута Елкай Гюндоган от дузпа възстанови равенството.

Резултати от мачове от световни квалификации, зона  „Европа”