Тимът на Финландия удари Франция в Париж преди гостуването си в София

7037
на 12.11.2020

Тук можеш да откриеш игрите на efbet, в които се крие Extra Bonus (18+)

Световният шампион по футбол Франция регистрира изненадваща домакинска загуба насред Париж, след като отстъпи на отбора на Финландия с 0:2 в контрола.

Маркус Форс в 28-ата минута и Они Валкари в 31-ата минута бяха точни за един от съперниците на България в групите на турнира Лига на нациите.

В следващия си мач финландците гостуват именно на избраниците на селекционера Георги Дерменджиев на 15 ноември (неделя) на стадион „Васил Левски” в София.