ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: ГЕРБ и ДПС се мобилизират, без да влизат в диалог с Радев. Той прави еднолична партия, това е опасно (ВИДЕО)
ВРАЧКА! Настимир Ананиев ПРЕДРЕЧЕ КРАХ на изборите за опълченците от Ларгото и разкри каква оферта е получил от ПП
Борисов се срещна с Манфред Вебер в Загреб, каза му какво е постигнал кабинетът "Желязков"
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски с мълниеносна реакция, след като съдът пусна поредния убиец на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новите шефове на ЦСКА били здраво прецакани от „Титан”, пише „24 часа”. Преди време те сключиха сделка, според която срещу 600 000 евро от трансфера на Александър Тонев в Астън Вила получиха имот от 12 декара край Бяла, Варненско, запориран от НАП.
Оказа се, че той попада в „Натура 2000” и тепърва предстои приемането на устройствен план и имотът може да бъде определен за зелени площи. С други думи, НАП дори да го продаде, не може да му вземе достатъчно голяма цена на търга, за да се покрият задълженията на ЦСКА, и ще трябват още средства за покриването им. Под запор все още е и самата марка на клуба.
препоръчано
Крило предпочете слабаци пред ЦСКА
10109
преди 12 часа
Левски подписа със сина на Бабангида
11508
преди 13 часа
Стана ясен съперникът на Лудогорец в Лига Европа
13898
преди 13 часа
Гонзо похвали българските съдии: Имиджът започва да се изчиства
4830
преди 15 часа


