BG EN

Ток погуби младеж

Инциденти

Ток погуби младеж

4557
на 22.08.2013
Ток погуби младеж
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишен младеж загина от токов удар в бетонов възел в Петрич.

препоръчано

Малко преди обяд вчера 18-годишният младеж от с. Генерал Тодоров отишъл да види баща си, който работи в бетоновия възел в Петрич. След около час го открили мъртъв.

Няма свидетели на инцидента.

Младежът бил покосен от токов удар, най-вероятно докосвайки оголен кабел. Аутопсията е извършена от съдебен лекар. Той е починал от остра сърдечна и дихателна недостатъчност вследствие на токовия удар под високо напрежение.

Полицията е направила оглед на местопроизшествието, уведомена е прокуратурата.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК