ГОРЕЩО
През февруари Мальовица става дом на зимните младежки състезания по сноуборд и ски
Слави бесен след избора на Гюров: Шарлатаните от ППДБ, които покровителстват и спонсорират педофилията в България, ще получат цялата власт, и то без избори
ПИК TV! Депутатите изслушват Манол Генов, зам.-министъра на МВР Филип Попов и шефове на полицията за случая "Петрохан" (НА ЖИВО)
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало с екшън коментар за избора на Гюров: Има и добра новина - сега никой не може да каже, че г-н Пеевски е определил служебния премиер на България (ВИДЕО)
ПИК TV! Киселова се надява на компетентен и независим служебен кабинет (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Токийската фондова борса започна сесията си в сряда със спад на фона на малък спад на курса на долара и повлияна от Уолстрийт, където очакват публикуването на данни за потреблението, цените и заетостта в САЩ. В първата минута на търговията индексът Никей (Nikkei 225) слезе с 0,29% (-55,28 пункта) до 19 568,76 пункта. По-широкият индекс Топикс (Topix) от своя страна изгуби 0,44 процента (6,99 пункта) до 1595,28 пункта. В началото на търговията в Токио (00:00 UTC), доларът беше на ниво 119,87 йени за долар , по-ниско от предния ден, докато еврото изглежда малко по-стабилно - около 134,4 йени за едно евро.
препоръчано
Отломки от руски дрон изплуваха на брега на Черно море в Турция
2738
преди 16 минути
Орбан за Украйна в ЕС: Обявиха война на Унгария (ВИДЕО)
13520
преди 1 часа
Португалският вътрешен министър подаде оставка
5986
преди 2 часа
Килии под наем за милиони: Швеция плаща на Естония да приюти затворници
7349
преди 5 часа


