BG EN

Токов удар уби работник по линията Стражица - Славяново

Инциденти

Токов удар уби работник по линията Стражица - Славяново

8018
на 09.04.2021
Токов удар уби работник по линията Стражица - Славяново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 29 години е загинал от токов удар при ремонтни дейности в участък по жп линията Стражица - Славяново, причините за трудовата злополука се проверяват от Инспекцията по труда във Велико Търново.

препоръчано

Инцидентът е станал вчера, инспектори от ОД "Инспекция по труда" са посетили мястото непосредствено след подаването на сигнала, каза директорът на институцията инж. Невена Стефанова.

Мъжът, служител на фирмата изпълнител на ремонтните дейности, е бил с трудов договор и е бил обезпечен с всички предпазни средства, тепърва ще се изясняват обстоятелствата около нелепия инцидент, посочи Стефанова.

В Окръжната прокуратура във Велико Търново е образувано досъдебно производство за смърт по време на трудова злополука, разследването продължава.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК