ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
СВЕТЪТ ДНЕС
Токът в токийското метро спря! Над 360 хиляди души останаха блокирани!
3375
на 26.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 360 хиляди жители на Токио не са успели да се върнат на време по домовете си във вторник поради прекъсване на електричеството по три направления на компанията оператор на градската железница, съобщава Фокус, цитирайки NHK World.
препоръчано
Поради неизвестни причини е прекъснало подаването на електричество към приборите за управление на семафорите и бариерите. С цел предотвратяването на нещастни случаи, компанията е взела решение да прекрати движението по три направления, свързващи центъра на Токио с кварталите. Инцидентът се е случил във вторник вечерта, когато основната маса пътници се връщат по домовете си. Движението е било спряно за 4 часа.
Нетаняху: Днес ние контролираме почти 70% от ивицата и задушаваме Хамас
1967
преди 23 минути
Жест на Джей Ди Ванс към съпругата му предизвика вълна от коментари (ВИДЕО)
6041
преди 29 минути
Войник от Северна Корея избяга през централната част демилитаризираната зона
3707
преди 37 минути
Лидерите на Е-5 се събраха в Берлин
3899
преди 53 минути


