ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцкият президент Прокопис Павлопулос е подписал днес указ, с който предоставя почетно гръцко гражданство на прочутия холивудски актьор и почитател на Гърция Том Ханкс, съобщава „Катимерини“, като се позовава на АНА-МПА.
препоръчано
Съпругата на Ханкс Рита Уилсън има корени от Гърция. Майка и е гъркиня с произход от днешна Албания, а баща й е българин-мохамеданин, роден в Северна Гърция.
Тръмп призова Иран и Израел да спрат размяната на удари
2823
преди 25 минути
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
99694
на 07.06.2026
Стивън Спилбърг е убеден, че контактът с извънземни е въпрос на време
9335
на 05.06.2026


