ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Европа
Томас де Мезиер настоя за удължаване на контрола по границите на Германия за срок от още шест месеца
8714
на 22.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По настояване на германския вътрешен министър на Томас де Мезиер контролът по границите на страната трябва да бъде удължен за срок от още шест месеца, съобщава изданието FOCUS, цитиранот "Фокус".
Извънредните проверки по националните граници на Германия засега остават в сила до средата на ноември.Германският министър подчерта, че решението дали контролът да бъде удължен все още не е взето, но увери, че самият той би искал охраната да остане на пост за поне още шест месеца.
"Все още няма окончателно дата за това дали ще го продължим, но ако е ситуацията е такава, както е сега, аз съм за това контролът да бъде удължен", заяви християндемократът.
препоръчано
свързани новини
Циклонът „Хари“ нанесе сериозни щети на италианското крайбрежие и острови
2987
преди 47 минути
Тръмп: Срещата ми със Зеленски беше много добра
8719
преди 5 часа
Франция засега няма да се присъедини към Съвета за мир
6543
преди 5 часа


