BG EN

Томаш Адамек се скри от битка с Кубрат Пулев

Други спортове

Томаш Адамек се скри от битка с Кубрат Пулев

3347
на 14.02.2013
Томаш Адамек се скри от битка с Кубрат Пулев
Полякът Томаш Адамек си намери причина да не се бие с европейския и интерконтинентален шампион в професионалния бокс Кубрат Пулев. Адамек твърди, че Кобрата не му е изгоден финансово и затова няма как да излезе срещу българина. Победителят от мача помежду им трябваше да определи претендента за среща с Владимир Кличко, който притежава колана на IBF. "Уважавам Кубрат Пулев, но той никога не е вземал голяма титла. Освен това не се е бил и в основна среща на гала вечер. Ще получа повече пари, ако се боксирам в Полша, откъдето вече имам предложение. Ако се стигне до среща помежду ни, тогава по-голямата част от парите щяха да бъдат от моята популярност. Двубой с Пулев не е изгоден за мен, а аз държа на това", обяви Адамек. За провал на срещата се заговори още в началото на месеца. После обаче се оказа, че двете страни водят преговори. Сега за Пулев остава да изчака IBF да му прати следващия свободен противник.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО) Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК