BG EN

Тон и половина храни изгоряха в камион на пътя Девин – Михалково

Инциденти

Тон и половина храни изгоряха в камион на пътя Девин – Михалково

9025
на 28.05.2019
Тон и половина храни изгоряха в камион на пътя Девин – Михалково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Товарен автомобил е изгорял по пътя Девин – Михалково, унищожени са 1500 кг хранителни стоки. Това съобщиха от ОДМВР – Смолян. На 27 май в 15,33 часа на тел.112 е получен сигнал за пожар в товарен автомобил МАН със смолянска регистрация, собственост на едноличен търговец.

препоръчано

Инцидентът е станал на главен път Девин - Михалково, на 3-4 км след разклона за село Лясково. Предполагаемата причина за пожара е късо съединение. Няма пострадали граждани. Унищожен е товареният автомобил и около 1500 кг хранителни стоки. Спасени са около 1500 кг хранителни стоки и около 20 дка широколистна гора, намираща се в непосредствена близост.

Произшествието е ликвидирано от един екип на РСПБЗН - Девин.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК