Тонев и Фрозиноне шокираха шампиона Ювентус

6703
на 23.09.2015

Шампионът Ювентус се издъни у дома срещу новака Фрозиноне, който стигна до равенство 1:1 в последните секунди на мача между двата тима от междинния пети кръг на италианската Серия „А”. Българският национал Александър Тонев се появи в игра за гостите в 71-ата минута, когато влезе като резерва на мястото на ганаеца Раман Чипсах.

Треньорът на „бианконерите” Масимилиано Алегри бе дал почивка на титулярния страж Джанлуиджи Буфон и някои други от титулярите. Това обаче не попречи на домакините да доминират през целия мач.

Ювентус поведе в 50-ата минута с гол на Симоне Дзадза, възползвал се от пас на колумбийския национал Хуан Куадрадо. Последваха един куп пропуски на домакините до самия край на мача, за да се стигне до последните секунди, когато бранителят на гостите Леонардо Бланшард се извиси над всички при центриране от корнер и с глава изравни за крайното 1:1.

След равенството Ювентус е на 13-о място с 5 точки. Фрозиноне остава на дъното с първата си спечелена точка от началото на сезона.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците
ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО)