Тонев не помогна на Кротоне, Дженоа и Гълъбинов на 1/8-финал срещу Ювентус

4428
на 01.12.2017

Дженоа се наложи с 1:0 над Кротоне в двубой от 1/16-финалите в турнира за Купата на Италия. Единствения гол в срещата отбеляза Франческо Мильоре в 54-ата минута. Той се разписа с мощен шут с левия крак, който не остави никакви шансове на вратаря на гостите Марко Феста.

Александър Тонев се появи като резерва за Кротоне в 69-ата минута на мястото на Джовани Крочата, който пропусна най-чистите положения за отбора на Давиде Никола. Андрей Гълъбинов лекува контузия и не беше в групата на Дженоа, предава Спортал.