BG EN

Тони Блеър отхвърли спекулациите за участие в администрацията на Тръмп

СВЕТЪТ ДНЕС

Тони Блеър отхвърли спекулациите за участие в администрацията на Тръмп

8982
на 18.11.2016
Тони Блеър отхвърли спекулациите за участие в администрацията на Тръмп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тони Блеър отхвърли като „отвъд спекулациите“ твърденията, че е предложен за съветник на Доналд Тръмп, след като беше забелязан да обядва с влиятелния зет на новоизбрания американски президент, съобщава The Telegraph. 

препоръчано

Блеър е вечерял с Джаред Кашнър, женен за дъщерята на Тръмп Иванка, в изискан ресторант в Ню Йорк. Изданието разкрива, че Блеър и Кашнер, който сега е смятан за „сивия кардинал“ в бъдещия екип в Белия дом, се познават от „няколко години“. Двамата са били видени да водят задълбочен разговор в ресторанта на хотел до Централ парк. 

Срещата им доведе до предположенията, остро отхвърлени от Блеър, че бившият британски премиер може да получи предложение да бъде съветник в администрацията на Тръмп. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК